תמיכה מרחוק:

שירות זה חוסך לכם זמן יקר וכסף!

תמיכה מרחוק מאפשרת לא רק להתגבר על תקלות בזמן אמת. אלא אף להסתייע בשירות מקצועי זה לנגישות ולזמינות התמיכה המקצועית. בכל שאלה או דרישה , יתרונות התמיכה מרחוק ברורות, אין הכרח להמתין במשך שעות לבואו של טכנאי מחשבים ולהיות מושבת.

תמיכה מרחוק יכולה להינתן בתוך זמן קצר, היא מהירה, ואינה מחייבת הגעה פיזית של טכנאי המחשבים לרוב אנו פותרים 80% מהתקלות מרחוק .

היכולת לראות בו-זמנית את אותו מסך מאפשרת קיום שפה משותפת מובנת לשני הצדדים, אנו מתחזקים מחלקה מקצועית, אנושית ואדיבה בעלת תפיסה רחבה לגבי איך ארגונים עובדים ביום יום, אנו גמישים לתת פתרונות מחשוב מקצועיים לעסקים ונשמח לסייע מנסיוננו הרב בטיפול בתקלות מחשוב שוטפות, לקוחותינו הם עסקים גדולים וקטנים כאחד.

אנו מאמינים שלכולם מגיע שירות אישי, צמוד ולא פחות חשוב, מיידי!

אנו יכולים לצפות מראש ע"י בקרה ממוחשבת שאנחנו מתקינים, שגיאות מחשוב דבר שבשגרה, לכן אנשי התמיכה שלנו יתחקרו קריאות שירות עד לבירור יסודי של מקור התקלה.

קריאות שרות לא חייבות תמיד לחזור על עצמן, בהרבה מהמקרים עסקים אף אינם ערים לקיומם של מערכות לא תואמות בארגון, העלולות להתנגש באחרות.

במקרים רבים גם טעויות אנוש הן חלק טבעי כיום מעולם המחשוב העסקי ולכן, אנו נהיה גם היועצים שלכם, ננחה אותכם תמיד לטובתכם לסדר פעולות נכון, לצורך שליטה מבוקרת ואיכותית בכלל המערכות הממוחשבות בעסק שלכם.

helpdooesk.jpg